Bayan Spor Ayakkabı - SelinShoes

Günlük olarak kullanılan ayakkabıların kaliteli olması rahat bir konforlu bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Bunun için seçimlerinizde mutlaka kaliteye önem vermeniz gerekir. Bayan spor ayakkabı modelleri özel tasarımları ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Estetik görselleri sayesinde spor ayakkabı modelleri ile  istenilen kombini kolaylıkla elde edebilir ve profesyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayak sağlığı için ide ideal olarak üretilen modeller gün içerisinde rahat olmanıza yardımcı olur. Şık ve modern yapısı sayesinde etkileyici bir tarz oluşturmanızı da sağlıyor. Klasik, spor ve modern tarza uygun olan modeller ile estetik bir kullanım da sağlayabilirsiniz.

Spor Ayakkabıların Özellikleri

Spor ayakkabı modellerinin hepsi el yapımı olarak size sunuluyor. Kullanılan malzemeler de kaliteli olduğundan dolayı seçilen modeli uzun süreli kullanım sağlayabiliyorsunuz. Profesyonel tasarıma sahip olması modelin ayrıcalığını da ön plana çıkarıyor. Farklı renklerde tasarlanan modeller el işçiliğinin sanata dönüştürülmüş hali ile sektöre sunuluyor. Doğal olarak yapılan ayakkabılar içerisinde herhangi bir şekilde kimyasal da bulunmuyor. Ayrıca cildinize de zarar vermiyor. Bu sayede güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabiliyorsunuz. Ayak sağlığına dikkat edilerek üretilen modeller sayesinde ayaklarınızda herhangi bir şekilde şişme veya yıpranma oluşmaz. Seçimlerinizde ayak numaranıza uygun olan modelleri tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Spor ayakkabı modelleri özel fiyat seçeneği ile size sunulur ve seçtiğiniz model en kısa süre de adresinize gönderilir. 

Spor Ayakkabılarda Hangi Tarz Sizi Yansıtıyor 

Modeller içerisinde geniş bir ürün yelpazesi bulunması sayesinde kolay bir seçim yapabilirsiniz. Seçimlerinizde farklılık istiyorsanız canlı renk tonlarından oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Bağcıklı spor modeller aynı zamanda ortopedik tasarıma da sahiptir. Gün içerisinde ayaklarınız rahat eder. Tüm kıyafetlere de uygun olan modeller sayesinde istenilen kombin de oluşturulabilir. Spor ayakkabı da farklılık arıyorsanız el yapımı olan bu ürünleri mutlaka denemelisiniz. Diğer modellerden farklı tasarıma sahip olmasının yanı sıra giydiğinizde size ağırlık vermez. Yürüme sırasında rahat bir yürüyüş imkanı sağlar. Özellikle de koşma sırasında dengenizi sağlamanıza da kaktı sağlar. Modellerin keskin çizgisinin olması ve detaylardaki ince el işçiliği tüm bayan spor ayakkabı modellerinde ön plana taşıyor.  

₺799,90 KDV Dahil
₺1.349,90 KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
₺1.349,90 KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
₺1.349,90 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR